post

LFF Taurės varžybose tik po pratęsimo nusileista Vilniaus BFA komandai

Trečiadienį LFF Taurės varžybų trečiojo etapo rungtynes žaidė Klaipėdos FM komanda, kuriai šiame etape teko kovoti su LFF I lygos pirmenybėse rungtyniaujančia Vilniaus BFA komanda.
Rungtynių pagrindiniame laike nors ir varžovų atakos buvo kiek pavojingesnės, bet visas 90 minučių vyko lygiavertis žaidimas ir momentais iniciatyvą perimdavo tai viena, tai kita komanda. Dėl vietos kitame etape komandoms teko kovoti ir pratęsime ir tada jau pasipylė įvarčiai. Pratęsimo pirmojo kėlinuko pabaigoje varžovai įgijo persvarą, bet vos tik prasidėjus antrajam kėlinukui, po pakelto kampinio tikslų smūgį galva į tolimąjį varžovų vartų kampą atliko Lukas Sungaila ir išlygino rezultatą (1-1). Deja, likus kelioms minutėms iki pratęsimo pabaigos Vilniaus BFA komanda surengė rezultatyvią ataką ir įmušė lemtingą įvartį (1-2), atvėrusį kelią į LFF Taurės varžybų ketvirtfinalį.