post

Paskutinėje priešsezoninėje repeticijoje įveiktas FK “Sirijus”

Šeštadienį pagrindinė Klaipėdos FM komanda žaidė paskutines kontrolines rungtynes, prieš sekančią savaitę prasidedančias LFF II lygos pirmenybes. Paskutiniam išbandymui pasirinktas Klaipėdos FK „Sirijus“, kuris ruošiasi debiutuoti naujose LFF II lygos B diviziono varžybose.

Algimantui Briauniui ir Tomui Domarkui šįkart dar teko verstis be keletos žaidėjų, kurie beveik tuo pačiu metu žaidė Elitinės jaunimo lygos U18 diviziono rungtynes, bet tai buvo puiki galimybė išmėginti žaidėjus, kurie yra arti pagrindinės komandos slenksčio.

Pirmajame kėlinyje sulaukta nemenko FK „Sirijaus“ komandos pasipriešinimo, bet FM auklėtiniai turėjo bent kelias galimybes jau ir pirmoje rungtynių pusėje įgyti persvarą, tik puikios progos liko neišnaudotomis. Bet vos tik prasidėjo antrasis kėlinys, pradėjo kristi įvarčiai į varžovų vartus ir rungtynės baigėsi įtikinama persvara 4-0 (0-0).
Ateinančią savaitę pristatysime Klaipėdos FM pagrindinės komandos sudėtį, kuri šiame sezone rungtyniaus LFF II lygos pirmenybėse.

RUNGTYNIŲ NUOTRAUKOS —– RUNGTYNIŲ PIRMOJO KĖLINIO ĮRAŠAS