post

Praėjusio sezono nugalėtojai šiame sezone startavo pergalingai

Praėjusiame sezone aukščiausią vietą iš visų Klaipėdos FM pagrindinių komandų užėmusi U-13 komanda, pirmoji startuoja šio sezono Lietuvos jaunučių lygos U-14 diviziono varžybose. Edmundo Gaigalo ir Andriaus Jokšo auklėtiniai pirmoje dvikovoje susitiko su Mažeikių ATMOSFEROS bendraamžiais.
Rungtynių pradžioje klaipėdiečius kiek kaustė pirmųjų rungtynių jaudulys, bet vėliau po truputį perėmė iniciatyvą į savo rankas. Pirmojo kėlinio pabaigoje po Justino Volodkos  gražaus įvarčio tolimu smūgiu klaipėdiečiai išsiveržė į priekį (1-0), bet vos po keletos minučių  mažeikiškiai sugebėjo rezultatą išlyginti (1-1).
Antrojo kėlinio viduryje po Tauro Zyko bandymo smūgiuoti į vartus, kamuolys skriejęs į vartų plotą dar kiek pakeitė kryptį atsitrenkęs į varžovą nuskriejo į vartus (2-1).
Tad Klaipėdos FM U-14 ekipa pradeda sezoną pirmąja pergale ir puikiai nusiteikusi ilgam sezonui su visomis 11 varžovų komandomis.