post

Skirtingas vieno žaidėjo pranašumo išnaudojimas Elitinių jaunių lygų rungtynėse

Elitinėje jaunių lygoje vieno žaidėjo pranašumą skirtingai  išnaudojo Klaipėdos FM U-16 ir U-17 komandos. Jei vienai pavyko panaikinti varžovų persvarą ir iškovoti pergalę, kita – greitai prarado įgytą persvarą ir nusileido lyderiams.

Elitinė jaunių lyga U-16 divizionas
FK GARLIAVA  – KLAIPĖDOS FM 2-3 (2-1)
Šeštadienį Klaipėdos FM U-16 komanda (treneriai Rimantas Skersys ir Marius Papšys) Garliavoje žaidė svarbias Elitinės jaunių lygos rungtynes prieš FK “Garliava” ekipą.
Pirmos penkiolika minučių klaipėdiečiams susiklostė labai nesėkmingai ir po jų atsilikinėjo rezultatu 0-2. Bet netrukus šeimininkai po pašalinimo liko mažumoje ir FM komandai “reikalai” pakrypo į gerąją pusę. Ir tuos “reikalus” dar iki pertraukos ėmėsi spręsti Emilijus Jermolajevas, kuris pirmajame kėlinyje sušvelnino atsilikimą (1-2).
Įsibėgėjus antrajame kėliniui dar vienas tikslus Emilijaus smūgis į varžovų vartus išlygino rezultatą (2-2), o vėliau sužaidus dar apie dešimt minučių jau klaipėdiečiai buvo priekyje (3-2) po trečiojo Emilijaus įvarčio šiose rungtynėse.
Įgytą persvarą Klaipėdos FM išlaikė iki rungtynių ir pasiekė aštuntąją pergalę šiame sezone.

Elitinė jaunių lyga U-17 divizionas
KLAIPĖDOS FM – VILNIAUS ŽALGIRIS 1-2 (0-0)     ĮVARČIŲ VIDEO

Elitinės jaunių lygos U-17 divizione Klaipėdos FM komanda rungtyniavo su lydere Vilniaus Žalgirio komanda. Pirmajame kėlinyje vyko lygiavertė kova ir abi komandos turėjo savų galimybių pasižymėti pirmos.
Antrajame kėlinyje irgi ilgą laiką vyko tokia pati dvikova, bet įpusėjus kėliniui viskas lyg ir pakrypo klaipėdiečių naudai – iš pradžių varžovai liko mažumoje, o dar netrukus ir buvo įgyta persvara, kai gražią ataką įvarčiu užbaigė Dmirtij Šachraj (1-0).
Deja, nuo šio momento klaipėdiečiai sužaidė labai prastai – vos už minutės užsidirbo 11 metrų baudinį, kuri svečiai šaltakraujiškai realizavo (1-1), o dar po kurio laiko nesėkmingai sužaidus prie savųjų vartų, leista varžovams užbaigti jau “užgesusią” ataką ir klaidos neatleidę varžovai išsiveržė į priekį (2-1) bei nepaleido pergalės iš savo rankų.