post

Sužaistos paskutinės pirmos sezono pusės rungtynės

Dvejos Klaipėdos FM komandos – U15 ir U16 –  praėjusį savaitgalį sužaidė paskutines pirmos sezono pusės rungtynes. U-16 komanda rungtyniavo savo aikštėje ir rezultatu 3-1 (1-0) nugalėjo vieną iš autsaiderių Kauno rajono FC Hegelmann ekipą. Klaipėdiečių ekipoje įvarčiais šį kartą pasižymėjo Matas Ambrazaitis, Povilas Šalčius ir Mantas Bogdanovas.
Tuo tarpu Vilniuje rungtyniavusi U-15 ekipa žaidė svarbias rungtynes su turnyrinės lentelės kaimyne Viniaus BFA komanda ir jei pirmoje rungtynių pusėje dar vyko lygiavertė kova, kurią klaipėdiečiai pralaimėjo rezultatu 0-1, tai po pertraukos šeimininkai visiškai pranoko FM komandą ir laimėjo įtikinamu rezultatu 7-0.
Klaipėdos FM Elitinių lygų komandos praėjusį savaitgalį užbaigė pirmąją sezono pusę ir žiemos pertrauką pasitiks tokiose pozicijose.