post

LFF II lygos pirmenybių starte pasiekta pergalė Alytuje

Penktadienį startavo 2024 m. LFF II lygos pirmenybės, kuriose šiemet dalyvaus 16 komandų, o tarp jų ir Klaipėdos FM komanda. Taip jau sutapo, kad klaipėdiečiai Alytuje žaidė pirmąsias šių pirmenybių rungtynes su DFK „Dainava“ dubleriais.

Startas „Klaipėdos FM“ ekipai susiklostė puikiai ir jau septintąją rungtynių minutę klaipėdiečius į priekį išvedė Nikita Bondarevo įvartis. Kėliniui persiritus į antrąją pusę, komandos persvarą padvigubino Edgaras Bierontas. Antrojo kėlinio viduryje Klaipėdos FM komandos pergalę įtvirtino Dmitrijaus Šachrajaus įvartis ir klaipėdiečiai sezoną pradėjo pergale rezultatu 3-0 (2-0).

Sekančioje savaitėje laukia LFF Taurės rungtynės su FK „Utenos Utena“, o LFF II lygos pirmenybių rungtynės Klaipėdoje bus žaidžiamos balandžio 26 d. 20.00 val.