post

LFF II lygos pirmenybės baigtos pralaimėjimu Utenoje bei galutine 17-a vieta

Klaipėdos FM komanda sekmadienį baigė LFF II lygos pirmenybes, o paskutinio turo rungtynes teko žaisti Utenoje su “Utenio” komanda.

LFF II lyga
Utenos UTENIS – Klaipėdos FM 4-2 (3-2)
Sekmadienį finišavo LFF II lygos pirmenybės, o Klaipėdos FM komanda paskutines rungtynes žaidė Utenoje.
Dukart pirmajame kėlinyje pirmavusi (1-0 ir 2-1), po Eimanto Labženčio ir Herkaus Vaitkaus įvarčių, klaipėdiečių komanda dar pirmajame kėlinyje “Utenio” komandai įgyti persvarą (3-2). Antroje rungtynių pusėje šeimininkai įtvirtino savo pergalę ketvirtuoju įvarčiu ir privertė Klaipėdos FM komanda rungtynes baigti antru rezultatyviu pralaimėjimu paeiliui.
Sužaidusi visas 28 rungtynes, šiemet LFF II lygoje debiutavusi Klaipėdos FM komanda pasiekė 8 pergales, 5 rungtynes baigė lygiosiomis ir patyrė 15 pralaimėjimų. Surinkusi viso 29 taškus, tarp 20 komandų sezoną baigė 17-oje vietoje.