post

Paskutinėse rungtynėse neišvengta pralaimėjimo bei užimta ketvirtoji vieta tarp aštuonių ekipų

„Klaipėdos FM B“ komanda ketvirtadienį baigė dalyvavimą 2021 m. LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybėse, kuriose tarp aštuonių ekipų galutinėje rikiuotėje užėmė ketvirtąją vietą.  Paskutinėje dvikovoje 0-1 (0-1) nusileido Klaipėdos „Neptūno B“ komandai, nors per pridėtą rungtynių laiką turėjo galimybę išlyginti rezultatą nuo 11 metrų atžymos, bet baudinį atrėmė varžovų vartininkas.

LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Spalio 28 d.
Nukeltos iš 13 turo
Klaipėdos FM B – Klaipėdos NEPTŪNAS B 0-1 (0-1)
Įvartis: 17 min. Neilas Urba.
Lygiavertėje dvikovoje netrūko pavojingų momentų prie abiejų komandų vartų ir puolėjai „atleisdavo“ varžovų gynybai už klaidas savo netiksliais smūgiais iš puikių situacijų. „Neptūnas B“ išsiveržė į priekį kai po pakelto kampinio kamuolys atšoko į baudos aikštelės prieigas ir Neilas Urba tiksliai smūgiavo, o „Klaipėdos FM B“ komandos vartininkui nepavyko sėkmingai atremti skriejančio kamuolio (0-1).
Antrajame kėlinyje taip pat buvo aibė momentų prie abiejų vartų, bet rezultatas nekito. Per pridėtą rungtynių laiką „Klaipėdos FM B“ galėjo panaikinti varžovų galimybes toliau kovoti dėl nugalėtojų titulo, bet nepavyko sėkmingai realizuoti 11 metrų baudinio ir „Neptūnas B“ pasiekė svarbią pergalę rezultatu 1-0.

Šiose pirmenybėse „Klaipėdos FM B“ sužaidė viso 14 rungtynių – pasiektos 8 pergalės bei patirti 6 pralaimėjimai bei surinkus 24 taškus, užimta ketvirtoji vieta tarp 8 komandų.

Rungtynių video apžvalga – https://youtu.be/LGSkl3iQlZY