post

Prieš sezono pertrauką pasiekta pergalė prieš FM “Atetis” komandą

Penktadienį LFF II lygos rungtynes Klaipėdoje žaidė Klaipėdos FM ir Vilniaus FM Ateitis komandos. Vilniečiai rungtynes bandė pradėti kiek aktyvesniu spaudimu ir bandymais regzti atakas vieną po kitos, bet jų užsidegimą numalšino vieno pirmųjų Klaipėdos FM komandos atakų, kuri baigėsi uždirbtu 11 metrų baudinių bei tiksliu Armino Gečo smūgiu į vartus (1-0). Vėliau ilgą laiką rezultatas nekito ir komandos pirmąjį kėlinį baigė minimalia klaipėdiečių persvara 1-0.
Antrajame kėlinyje irgi pusę kėlinio žiūrovai įvarčių neišvydo, o įvarčiai krito aikštėje pasirodžius Emilijui Jermolajevui. Neilgai trukus jis realizavo antrąjį Klaipėdos FM 11 metrų baudinį šiose rungtynėse (2-0) o pačioje rungtynių pabaigoje padėjo pergalingą tašką (3-0) penktajai komandos pergalei šiame sezone.
Iškovojusi pergalę po poros blankesnių rungtynių, Klaipėdos FM komanda sezono pertrauką pasitinka pakylesnėmis nuotaikomis ir rikiuodamasi septintoje vietoje tarp aštuoniolikos ekipų.